Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


FuNky 3> Matha
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cam aiurea asha ce se intampla

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Space




Mesaje : 2
Data de înscriere : 06/05/2008

cam aiurea asha ce se intampla Empty
MesajSubiect: cam aiurea asha ce se intampla   cam aiurea asha ce se intampla Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 7:16 am

eram pe server jucam si io ca oricare altu si intyra schummy nervos si incepe sa urle ca cine a intrat cu adminu lui...si dupa cateva sec imi da ban pe toata clasa de ip...ce e tare nostim e ca faceam demo ca sai arat lu unu de pe server ca nus codat...si am prins totul de la inceput pana la sfarsit..se vede cat de istet e baiatu...acidzor astept sa vb pe mess sati dau si tie demo sa vezi multumesc
Sus In jos
oOo




Mesaje : 32
Data de înscriere : 19/04/2008

cam aiurea asha ce se intampla Empty
MesajSubiect: Re: cam aiurea asha ce se intampla   cam aiurea asha ce se intampla Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 7:43 am

...si mie mia dat ban p toata clasa d ip
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




cam aiurea asha ce se intampla Empty
MesajSubiect: Re: cam aiurea asha ce se intampla   cam aiurea asha ce se intampla Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 8:40 am

Like a Star @ heaven Deci buti...eu eram pe steam si am dat asa refresh server si am vazut k e unu exact cu numele meu si cu parola mea de la admin si am intrat cu numele Ch|NgY si eram disperat k era cu nickul meu normal si cine stie ce putea sa fak...si dupa imi da execclient quit nush cine ... si pe urma intru iar si nu mai era ala Neutral deci frate cineva imi site parola si nu are cum sa o afle k e grea...si knd sa mai intru era ban...si bah buti dak dadeam eu ban pe clasa de ip tu crezi k mai faceam eu cerere de unban? doamnee, la mintea prostului Neutral Like a Star @ heaven
Sus In jos
oOo




Mesaje : 32
Data de înscriere : 19/04/2008

cam aiurea asha ce se intampla Empty
MesajSubiect: Re: cam aiurea asha ce se intampla   cam aiurea asha ce se intampla Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 10:16 am

bah cacatule are Space demo cu tine knd miai dat ban
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




cam aiurea asha ce se intampla Empty
MesajSubiect: Re: cam aiurea asha ce se intampla   cam aiurea asha ce se intampla Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 1:10 pm

Like a Star @ heaven vorbeste si tu mai frumos, in fine la kti 14 ani ai tu, nu mai conteaza...posteaza demoul pe forum sa vedem cu totii Wink Like a Star @ heaven
Sus In jos
Continut sponsorizat





cam aiurea asha ce se intampla Empty
MesajSubiect: Re: cam aiurea asha ce se intampla   cam aiurea asha ce se intampla Icon_minitime

Sus In jos
 
cam aiurea asha ce se intampla
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cereri/Reclamati :: Reclama Admin/Helpar-
Mergi direct la: