Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


FuNky 3> Matha
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie Space si poze

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
th3_kill3r




Mesaje : 2
Data de înscriere : 02/05/2008

reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 11:59 pm

Salut,ieri pe data de 02.05.2008 eram pe server , jucam pe awp_bycastor, aveam scor 8-2 , imi face Space poze cu admin_execclient , intru pe mess sa-i trimit pozele.. pozele erau in format .tga , ii dau pozele, imi zice de ce sunt in format .tga, eu ii zic ca n-am de unde sa stiu eu, zice sa intru la joc, intru si ma trezesc ca imi da o comanda si imi iese din joc.I-am trimis pozele si lui oOo , totul in regula, dar Space zice ca eu l-am injurat pe mess =)) si de-aia imi da comanda aia(cenzure cred).
Va arat si voua pozele, le-am facut .bmp ca nu mergea sa le uploadez pe site.Si ,Space daca are dovada ca l-am injurat , sa puna un screenshot cu ce am vorbit noi pe messenger.

Poza 1

reclamatie Space si poze Halflife00di5.th

Poza 2

reclamatie Space si poze Halflife01mr2.th

Poza 3

reclamatie Space si poze Halflife02fw0.th

Tot ce vreau eu este sa ma lase in pace sa joc caci imi place mult serverul .
Dar cum intru,nu apuc sa intru la o echipa ca ma da afara din counter-strike, pe motiv mincinos ca l-am injurat pe mess Smile). Space, numai minti ca te-am injurat, stii bine ca nu e adevarat. Cand ai intrat pe server,ai zis:avea cod th3 kill3r ala... si cand a vazut pozele oOo, ai zis ca te-am injurat .. deci daca nu a tinut faza cu codurile, incepi sa minti ca eu te-am injurat. Pacat de server. Hai pa.


Ultima editare efectuata de catre th3_kill3r in Sam Mai 03, 2008 12:05 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitimeSam Mai 03, 2008 12:03 am

Pe poze nu ai wall .... Wink dar nush wassup decide .. Smile si cred ca tia dat comanda admin_Execclient ... quit ... Wink Wink)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitimeSam Mai 03, 2008 9:18 am

Like a Star @ heaven Space = but

Space mi se pare k are wall Wink
Like a Star @ heaven
Sus In jos
oOo




Mesaje : 32
Data de înscriere : 19/04/2008

reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitimeLun Mai 05, 2008 2:23 pm

1. Space nu e but
2. Space nu joaca cu wall
3. Tia dat ban pt k lai injurat p mes (o sa puna si dovada)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 5:14 am

Like a Star @ heaven =)) o0o sa moara nana...deci nu ma face sa injur...dute si vorbeste cu altcineva asa si lasa arfele k nu tine la mine...deci bah but eu nici makr nu am vorbit niciodata pe mess cu space k nici nu am id-ul lui but X( esti praf...vad k vrei sa ii tii parte dar vezi si tu gaseste o minciuna mai bune, k mincinosi k tine am vazut multi asa k :-h Like a Star @ heaven

Like a Star @ heaven Si ink cv Smile ce treaba are k l-am injurat pe mess...deci messul nu are nici o treaba cu srv de cs Wink Like a Star @ heaven
Sus In jos
Space




Mesaje : 2
Data de înscriere : 06/05/2008

reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 9:45 am

ba tati nu aveti decat sa comentati si sa umpleti forumul cu minciuni...dau o sticla de wisky daca ma "prinde vreunu codat"...cand o sa jucati de cs in ritmul in care am jucat eu atunci sa va aud...
Eu ca si admin (sau ce mama naibii sunt) tin foarte mult la RESPECT si la un limbaj curat...cand aceste elemente dispar..apar consecinte...
the killer..fratele meu...puteai sa fii cel mai curat player din lume..tiam facut 6 SS ai postat 3..
schummy...astept sami faci demo si SS cate vrei tu dar sa mi le dai si mie...nu de altu dar sa ma mai mandresc si eu cu cat de bine joc...o zi superba..MULTUMESC
Sus In jos
oOo




Mesaje : 32
Data de înscriere : 19/04/2008

reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 9:48 am

ba baieti nu vreau sa imi cant in struna...dar cand eu si cu Space jucam pgl pe 1.5 tu nu stiai sa tii mausu in mana
Nu aveti decat replici inutile care nu fac decat sa denote inteligenta voastra si nivelul de IQ care e mai mic decat marimea de la pantofi
MULTUMESC FRUMOS
Sus In jos
oOo




Mesaje : 32
Data de înscriere : 19/04/2008

reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 9:51 am

ShummY a scris:
Like a Star @ heaven =)) o0o sa moara nana...deci nu ma face sa injur...dute si vorbeste cu altcineva asa si lasa arfele k nu tine la mine...deci bah but eu nici makr nu am vorbit niciodata pe mess cu space k nici nu am id-ul lui but X( esti praf...vad k vrei sa ii tii parte dar vezi si tu gaseste o minciuna mai bune, k mincinosi k tine am vazut multi asa k :-h Like a Star @ heaven

Like a Star @ heaven Si ink cv Smile ce treaba are k l-am injurat pe mess...deci messul nu are nici o treaba cu srv de cs Wink Like a Star @ heaven

BAH ANALFABETULE ai in casa pe dulap o carte groasa pe care scrie DEX...jur pe rosu chiar iti foloseste in viata
lasa CS si mergi la scoal poate acolo ai sanse (sa treci clasa a-4a)
Sus In jos
oOo




Mesaje : 32
Data de înscriere : 19/04/2008

reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 9:55 am

io ti cried pi tini cah la voi la focsani sunt fetili frumoase si baiatii curajosi ..dar te rog oai abtini-ti pi viitor ca daca nu te trimit la barabule batushite pana cand crapa orezu in matale
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 11:26 am

Like a Star @ heaven Bine mah tu ala profesor de romana... si asta cu cs oi fi tu jucat in pgl Smile dar la awp esti praf o0o Smile mai ai de invatat Smile iti dau lectii Wink vii pe la mine Wink Like a Star @ heaven
Sus In jos
I L1ke FuNky?
Admin
I L1ke FuNky?


Mesaje : 73
Data de înscriere : 18/04/2008
Varsta : 31
Localizare : Bucur3sT1

reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 11:27 am

Bah X( numai cearta cearta cearta ! nus ce sa zis nam vazut nimik !
Sus In jos
http://www.Gamerss.forumandco.com
oOo




Mesaje : 32
Data de înscriere : 19/04/2008

reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 5:23 am

CLOSED!
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie Space si poze Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Space si poze   reclamatie Space si poze Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie Space si poze
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie cs.vcm sau hitman

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cereri/Reclamati :: Reclama Admin/Helpar-
Mergi direct la: