Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


FuNky 3> Matha
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM

In jos 
+5
^1NFerN^cS
m[1]r[1]
Dobermann
Madal1N
HeAd|ShOT
9 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
HeAd|ShOT




Mesaje : 10
Data de înscriere : 19/04/2008

UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM   UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 24, 2008 11:05 pm

NU MAI MA INTERESEAZA DE SV VOSTRU MA PIS PE EL DE SV .........ADMINI PROSTI CEL MAI BUN ADMIN E VALEXXX WASSUP E VAI DE CAPU LUI NU STIA NICI COMANDA SA SCHIMBE NUMELE MA INTREBA PE MINE......uitati un sv mult mai marfa CS3.X2.RO
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM   UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 25, 2008 1:52 am

Like a Star @ heaven Mah deci tu trebuie sa intelegi un singur lucru...k tot tu esti ala prost k nu ai dat pozele...Eu iti dadeam banip direct...asa si face si pe cs3 dak nu stiai Wink asa k nu mai comenta aiurea Like a Star @ heaven

Like a Star @ heaven Si app...pozele le mai ai:-? baga id shummy_no_limit si da-mi pozele mie sa le vad Smile Like a Star @ heaven
Sus In jos
m[i]ri

m[i]ri


Mesaje : 116
Data de înscriere : 22/04/2008

UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM   UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 25, 2008 2:27 am

HeAd|ShOT a scris:
NU MAI MA INTERESEAZA DE SV VOSTRU MA PIS PE EL DE SV .........ADMINI PROSTI CEL MAI BUN ADMIN E VALEXXX WASSUP E VAI DE CAPU LUI NU STIA NICI COMANDA SA SCHIMBE NUMELE MA INTREBA PE MINE......uitati un sv mult mai marfa CS3.X2.RO

Eu Cred Ca Head|Shot Merita Ban Pe Forum Si Pe Srv Pt Ce A Zis Wink

A Facut RECLAMA !!! Mad Mad Mad
Sus In jos
HeAd|ShOT




Mesaje : 10
Data de înscriere : 19/04/2008

UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM   UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 8:18 am

ma doaren fix in pula..............sin tot sv vostru de muisti BAGAMIAS PULAN MORTI VOSTRI de ratati.MUIE ALL
in afara de VaLeXxX
Sus In jos
m[i]ri

m[i]ri


Mesaje : 116
Data de înscriere : 22/04/2008

UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM   UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 9:29 am

mda....astept sa se ia masuri Wink
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM   UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 12:20 pm

Like a Star @ heaven Head Smile DeNeDe si vorbim dupa Wink Like a Star @ heaven

Like a Star @ heaven Si app vad k moderatorii stau degebea:| un ban nu dati si voi :-?
Like a Star @ heaven
Sus In jos
Beyond
Admin



Mesaje : 6
Data de înscriere : 27/04/2008

UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM   UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 3:27 pm

V-a Zic eu Ca nu Exista aceasta reclamatzie adik ... ma refer ca aia este o conversatzie pe mess nu pe sv ... deci nare dovada ca a injurat pe sv ..ok ? Deci Nu e aSa PleaCa HeaD|Shot si ramane Celalat ..... 1infern e de aceeasi parere cu mn asa ... ca Adio admin HeaD|sHot Asta in primu rand si sar putea sa primesti si ban pe sv ... BaN Pe forum sigur vei primi pt toate porcariile care leai scris ... injuraturi si etc .. si cs.vcM Si u cu limbaju sa ai grija chiar daca te enerveaza injuri pe mess nu pe forum ... ms Smile



_______________________
TpG ^ Beyond cL.
Sus In jos
I L1ke FuNky?
Admin
I L1ke FuNky?


Mesaje : 73
Data de înscriere : 18/04/2008
Varsta : 31
Localizare : Bucur3sT1

UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM   UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 3:29 pm

Fi atena la faza asta =)) cS.vcm ramane Valexx pa & headsot pa !!! Wink lol!
Sus In jos
http://www.Gamerss.forumandco.com
I L1ke FuNky?
Admin
I L1ke FuNky?


Mesaje : 73
Data de înscriere : 18/04/2008
Varsta : 31
Localizare : Bucur3sT1

UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM   UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 3:37 pm

fi atenT la faza asta Smile)=))
Sus In jos
http://www.Gamerss.forumandco.com
Vizitato
Vizitator




UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM   UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 10:40 pm

Smile))) taree mah ..Smile)) lol!
Sus In jos
oOo




Mesaje : 32
Data de înscriere : 19/04/2008

UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM   UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 5:22 am

Topic CLOSED!
Sus In jos
Continut sponsorizat





UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM   UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
UITATIVA ALL CE ADMIN E cS.vcM
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Admin si la mn ?
» admin si la je
» cerere admin
» Cerere admin
» As dorii si eu admin ...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cereri/Reclamati :: Reclama Admin/Helpar-
Mergi direct la: