Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


FuNky 3> Matha
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 marire HeAd|ShOT

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
HeAd|ShO
Vizitator




marire HeAd|ShOT Empty
MesajSubiect: marire HeAd|ShOT   marire HeAd|ShOT Icon_minitimeSam Apr 19, 2008 12:28 am

Sall.Sunt HeAd....as vrea sa fac cerere de marire pt ca nu am toate comenzile si eu le fol foarte mult si nu le am ...Macar GooD sa primesc sa pot sa fol adminul mai bine..Multumesc! Very Happy
Sus In jos
I L1ke FuNky?
Admin
I L1ke FuNky?


Mesaje : 73
Data de înscriere : 18/04/2008
Varsta : 31
Localizare : Bucur3sT1

marire HeAd|ShOT Empty
MesajSubiect: Re: marire HeAd|ShOT   marire HeAd|ShOT Icon_minitimeSam Apr 19, 2008 1:19 am

MacaR GoD Daca nu owner =))) hai ca ai ziso Smile nuTzi Dau GOd pT ca nu te Tzi de admin .... lol!
Sus In jos
http://www.Gamerss.forumandco.com
HeAd|ShOT




Mesaje : 10
Data de înscriere : 19/04/2008

marire HeAd|ShOT Empty
MesajSubiect: Re: marire HeAd|ShOT   marire HeAd|ShOT Icon_minitimeSam Apr 19, 2008 1:29 am

:O men cum sa nu ma tin........am facut azi la poze da mia iesit ochii din cap..bn man daca zici u..da nui adevarat ce zici intreabal pe madalin
Sus In jos
I L1ke FuNky?
Admin
I L1ke FuNky?


Mesaje : 73
Data de înscriere : 18/04/2008
Varsta : 31
Localizare : Bucur3sT1

marire HeAd|ShOT Empty
MesajSubiect: Re: marire HeAd|ShOT   marire HeAd|ShOT Icon_minitimeSam Apr 19, 2008 1:34 am

eram pe servar Smile le faci poze la BuTzi ... nu schimbi nikurile la player care contzin la nume caractere sau nume mai mare de 9 litere Smile no kick lag deci nutzi cresC adminu .... santa
Sus In jos
http://www.Gamerss.forumandco.com
HeAd|ShOT




Mesaje : 10
Data de înscriere : 19/04/2008

marire HeAd|ShOT Empty
MesajSubiect: Re: marire HeAd|ShOT   marire HeAd|ShOT Icon_minitimeSam Apr 19, 2008 2:28 am

ba da la aia cu lag le dau kick fol mult si com amdin_rcon sv_unlag 1 da ma rog cum zici u......
Sus In jos
HeAd|ShOT




Mesaje : 10
Data de înscriere : 19/04/2008

marire HeAd|ShOT Empty
MesajSubiect: Re: marire HeAd|ShOT   marire HeAd|ShOT Icon_minitimeLun Apr 21, 2008 1:56 am

haide ma chair asa esti....................daca o sa mil maresti o sa vezi ca o sa ma tin mai mult de admin. silent
Sus In jos
m[1]r[1]
Admin



Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/04/2008

marire HeAd|ShOT Empty
MesajSubiect: Re: marire HeAd|ShOT   marire HeAd|ShOT Icon_minitimeLun Apr 21, 2008 6:08 am

eu zic sa fi multumit cu ce ai ca si asa e prea mult affraid
daca nu te ti de ala pe care il ai o sa ramai fara el cherry
Sus In jos
https://gamerss.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




marire HeAd|ShOT Empty
MesajSubiect: Re: marire HeAd|ShOT   marire HeAd|ShOT Icon_minitimeMar Apr 22, 2008 7:49 am

miri are dreptate

Deci dak aveti admin...nu mai cereti marire de acc...fiti multumiti cu ce aveti...

Dak ownerii considera k trebuei sa vi se mareasca adminul, vi-l maresc ei

SI Head...fara dublu post Wink dak ai uitat cv sa scrii, dai edit Wink

P.S.: si app valexe vezi ce faci acolo la "Discutii Generale" k pot sa posteze numai adminitratorii Wink
Sus In jos
oOo




Mesaje : 32
Data de înscriere : 19/04/2008

marire HeAd|ShOT Empty
MesajSubiect: Re: marire HeAd|ShOT   marire HeAd|ShOT Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 5:26 am

closed
Sus In jos
Continut sponsorizat





marire HeAd|ShOT Empty
MesajSubiect: Re: marire HeAd|ShOT   marire HeAd|ShOT Icon_minitime

Sus In jos
 
marire HeAd|ShOT
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BAN Head|Shot

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cereri/Reclamati :: Cerere pentru a deveni administrator/helpar-
Mergi direct la: